Hakkımızda

Sadece Güven İnşa Ediyoruz

HKV Yapı, 1993’te Başkent Ankara’da kuruldu. Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat alanında yeterli olmadığını düşündüğümüz güven ortak paydasının temeline bir taş ta biz koymak istedik o zamanlar. Şimdi sektörün temellerine koyduğumuz bu taşın doğru yerde durduğunu görmenin gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Sadece güven inşa ediyoruz sloganı ile yola çıkan HKV, bugün bitirdiği ve süren konut, işyeri inşaatlarında kalite ve müşteri memnuniyetini prensip edinen ticari ahlakı ile farklı olmayı sürdürüyor.

HKV Yapı olarak sadece güven inşa ediyoruz temel ilkesi çerçevesinde nitelikli ve yaşanabilir konutlar üretiyoruz. Tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz konut projeleri ile hem yeni yaşam alanları açıyor hem de müşterilerimizi kentin yeni cazibe merkezleri ile tanıştırıyoruz. HKV, ürettikleri ile şehrin yaşam kültürüne ve kalitesine de katkıda bulunuyor. İnşa ettiği konutlardaki estetik değeri ve üretim kalitesi ile müşterilerini daha konforlu ve daha mutlu yuvalara kavuşturuyor.

HKV Yapı, sektördeki birikim ve tecrübesiyle sağlamlaştırdığı güven duygusu sayesinde yeni yapıların altına gururla imza atıyor. Sektörüyle ve müşterileri ile kurduğu güven ortak paydasından aldığı güçle HKV adı bugün bir marka olarak algılanmaktadır. HKV işte bu güvenden aldığı güç ile yarınlar için üretiyor, çalışıyor…

ADRES

HKV Yapı Endüstrisi ve Ticaret Ltd. Şti. Ziyabey Cd. No:40/3 Balgat Çankaya/Ankara

TELEFON

0312 284 08 46

E-POSTA

bilgi@hkvyapi.com